كاربران گرامي،
با توجه به فرا رسیدن پایان مهلت استفاده از نوین کارت ها در تاریخ 1395/01/15، لطفا هر چه سریعتر اقدام به مصرف کارت های خود نمایید.

وين كارت و يا نوين كارت چيست؟

اطلاعيه مهم1:به اطلاع كليه مشتريان گرامي مي رساند قبل از انجام خريد توسط نوين كارت ، حتماً قسمت راهنما كه در سمت راست بالاي صفحه اصلي سايت به رنگ زرد نمايش داده شده را به دقت مطالعه كرده و طبق مراحل ذكر شده (1-عضويت 2-شارژ حساب 3-انتخاب محصول و..... ) اقدام به خريد نمايند.

اطلاعيه مهم 2:مشتريان گرامي كه در سال 1391 از فروشگاه مطهري اقدام به خريد نموده اند و مبلغي از نوين كارت آنها باقي مانده است و برگه اي به عنوان باقيمانده مبلغ نوين كارت(برگه اكانت) از فروشگاه دريافت نموده اند مي توانند ، پس از فشردن قسمت ورود در صفحه اصلي ، نام كاربري و رمز عبوري كه در آن برگه درج شده بود را وارد نموده و در صفحه باز شده مبلغ باقيمانده خودرا مشاهده نمايند و ادامه خريد خود را از سايت انجام دهند و در صورتي كه از طريق ورژن قبلي سايت اقدام به خريد نموده اند و كالاي خريداري شده به علت عدم موجودي در انبار براي آنها ارسال نشده بدون شك مبلغ فاكتور به كاربري آنها و يا به كاربري جديدي كه از طريق شركت براي آنها ايجاد شده عودت داده شده است و مشتريان گرامي براي اطلاع از اين نام كاربري  و يا هر مشكل ديگري در زمينه فوق  با شماره تلفن 02166483062 تماس حاصل فرمايند.

اطلاعيه مهم4:براي مشاهده آسانتر كليه صفحات سايت از مرورگر موزيلا(mozila firefox) ورژن 15 به بالا استفاده نماييد.

نوين كارت كارت هديه اي است كه داراي اعتبار ريالي مشخص است و در قطعات 200000 توماني و 500000 توماني موجود مي باشد.

وین کارت  و نوين كارت جایگزین مناسبی برای پول شماست و برای رفاه حال مشتریان و نیز برخورداري آنان از تخفیفات و تسهیلات ویژه در خرید محصولات وین در نظر گرفته شده است.

كاربرد وين كارت و يا نوين كارت چيست؟
دارنده اين كارتها مي تواند با مراجعه به پورتال وین ، از طریق فروشگاه اینترنتی به صورت آنلاین و تا سقف اعتبار ريالي مندرج بر روي كارت از محصولات وين خريداري نمايد.

چه كساني مي توانند وين كارت و يا نوين كارت خريداري نمايند؟
كليه سازمانها و ارگانهاي دولتي و نيز شركت هاي خصوصي و يا اشخاص حقيقي ميتوانند با خريد اين كارتها به صورت عمده و يا غير عمده ، ضمن استفاده از مزاياي اين كارتهاي هديه ، تسهيلات گسترده اي در اختيار كارمندان و خانواده هاي آنها قرار دهند. دارندگان وين كارت و يا نوين كارن مي توانند در هر كجاي ايران از طريق پورتال وين خريد خود را به صورت اينترنتي انجام داده و كالاي مورد نظر خود را در سريعترين زمان ممكن دريافت نمايند.
 شما نيز مي توانيد اين كارتها را به اقوام و آشنايان خود هديه داده و از اين طريق آنها را با دنياي وين آشنا نمائید.

چگونه مي توان وين كارت و يا نوين كارت تهيه كرد؟
1- تماس با دفتر مركزي وين به شماره تلفن :  66483062-021
2- خريد اينترنتي از طريق پورتال وين

توجه توجه:تا اطلاع ثانوي هيچ گونه نوين كارتي عرضه نخواهد شد.

پشتيباني
دارندگان اين كارتها به صورت اينترنتي و تلفني تحت پوشش 100% اي واحد خدمات پشتيباني مي باشند.
براي دريافت خدمات پشتيباني به يكي از دو صورت زير عمل نمائيد.

1- از منوي اصلي پورتال وين ، منوي تماس با ما ، فرم تماس آنلاین با IT  را كليك كرده و پيام خود را ثبت نمائيد.
به پيام هاي ارسال شده به صورت اتوماتيك و در درون شركت ، كد پيگيري تخصيص يافته و در سريعترين زمان ممكن پاسخ مناسبي براي فرستنده پيام ارسال خواهد شد.
2- با دفتر مركزي به شماره تلفن 66408436-021 تماس گرفته و مستقيماً با واحد IT ارتباط برقرار نمائيد.
كارشناسان مستقر در واحد IT همه روزه به جز ايام تعطيل از ساعت 8:30 الي 17 آماده پشتيباني از دارندگان وين كارت مي باشند.

اطلاعيه1)

براي ديدن كليه محصولات قابل خريد در پروتال وين در  صفحه اصلي سايت گزينه( فروشگاه اينترنتي براي خريد اينجا را كليك كنيد) استفاده نماييد

اطلاعيه2)

براي خريد حتماً ابتدا بايد عضو شويد كه جهت عضويت از منوي بالاي نوار سياه رنگ در صفحه اصلي پروتال استفاده نماييد در اين قسمت يك نام كاربري و رمز عبور كه كاملاً اختياري است براي خود انتخاب مي نماييد و آن را در جاي محكمي براي خود ثبت نماييد زيرا براي مراجعات بعدي مي بايست گزينه ورود را زده و نام كاربري و رمز عبوري كه زمان ثبت نام براي خود انتخاب كرده ايد وارد نماييد.پس از عضويت يك گزينه در  وسط صفحه اصلي پروتال به نام حساب اينترنتي ظاهر مي گردد كه يك فايل راهنما در آنجا موجود مي باشد با مطالعه اين راهنما باقي كار خريد را به آساني انجام مي دهيد

نكته:نام كاربري و ايميل در زمان ثبت نام نمي تواند تكراري باشد و در صورتي كه تكراري باشد سيستم پيغام مي دهد و  دور آن مورد با كادر صورتي رنگ مشخص مي شود و از شما مي خواهد كه آن را تغيير دهيد